• Kadra pedagogiczna

•

Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra pedagogiczna posiadająca wyższe wykształcenie pedagogiczne oraz stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego.

Nauczyciele doskonalą swój warsztat pracy oraz umiejętności poprzez uczestniczenie w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji na studiach podyplomowych.

Nauczyciele prowadzą pracę dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą w powierzonej im grupie i odpowiadają za jakość swojej pracy oraz bezpieczeństwo dzieci.

Za efektywną pracę nauczyciele otrzymują liczne nagrody i wyróżnienia.

Opiekę nad dziećmi podczas ich pobytu w przedszkolu sprawują również pozostali pracownicy placówki, w szczególności pomoc nauczyciela i woźne. Dzięki kucharkom i intendentce dzieci mogę spożywać zawsze świeże i zróżnicowane posiłki.

Ponadto kadra pedagogiczna współpracuje ze specjalistami z Poradni Pedagogiczno– Psychologicznej nr 4 (ul. Jemiołowa).